WORKSHOP „Můj Web“

Co chybí mému webu k důvěryhodnosti?

Co uvidí váš budoucí klient na vašem webu? Bude nadšený z neobvyklé přehlednosti, která jej přirozeně vede a láká ke kliknutí na další odkazy? Nebo stránky opustí, protože nenašel, co hledal?

Vaše webové stránky nejsou jen fajfkou v marketingu. Jsou platným členem vaší obchodní strategie. Jsou vaším obchodníkem, který nikdy nespí. Ale nefungují dobře, pokud vypadají jako 15 let staré pohrobky.

Připravili jsme pro vás sadu workshopů na téma obchodu a online marketingu. Začneme důvěryhodností a přehledností vašeho webu, což přímo ovlivňuje vaše úspěchy na obchodních schůzkách. Provedou vás ostřílení konzultanti Jaromír Dvořáček a Charlie Greenberg. Tentokrát nebudete sledovat blikající powerpointovou prezentaci s teorií vycucanou z knih. Žádné kecy. Od první minuty půjde tahle dvojka rovnou k věci, k vašim webům a vašemu byznysu. Rozeberete vaše webové stránky tak, že budete vědět, co dělat lépe.

Jaromír Dvořáček

Jaromír vlastní datovou firmu specializující se na e-commerce. Pomáhá živnostníkům, podnikatelům a neziskovkám se strategií v marketingu a obchodu. V online marketingu se pohybuje posledních 10 let. Dokázal násobit příjmy od prodejny zahradní techniky až po vinařství.

www.jaromirdvoracek.cz

Charlie Greenberg

Charlie vkládá své umělecké vlohy do online i offline marketingu svých klientů. Věnuje se tvorbě propagačních filmů, neotřelému copywritingu a hledání firemních vizí. Nastavuje komunikaci uvnitř firem i směrem ke klientům. Jako školitele jsi jej vybrali na VUT v Brně nebo pro Regionální Hospodářskou Komoru.

www.charliegreenberg.net

Jak to bude probíhat?

Podíváme se společně na váš web a dáme vám okamžitou zpětnou vazbu, jak působí a co říká, aniž byste nám o svém podnikání cokoli prozradili. Díky tomu uvidíte, jak váš web vnímají vaši návštěvníci. Následně prodiskutujeme, jestli je to opravdu to, co svým webech chcete prezentovat. Zabrousíme do vaší komunikační a podnikové strategie.

  • uvidíte rozdíl mezi obecnými texty a prodejními texty
  • naučíte se využívat silných stránek vaší firmy k posílení prodejů
  • získáte ověřené zkušenosti, co na webu má smysl a jak s tím pracovat
  • dokážete lépe zadávat vašim dodavatelům úpravy na svém webu

To vše za 4900 Kč bez DPH. Nezávisle a bez prodeje dalších služeb. Jaromír ani Charlie netvoří weby a nepotřebují vám prodávat své služby. Naopak vás naučí pracovat a posuzovat ostatní dodavatele. Jen tak máte jistotu, že bude workshop opravdu objektivní.

Pozor, k dispozici je pouze 25 míst!

Přihlaste se ještě dnes: