Konference Send Summit 2023

Unie malých a středních podniků zve srdečně všechny podnikatele na konferenci Send Summit 2023 „Naučte se pracovat s daty, poznejte potřeby zákazníka cílenou komunikací získejte jeho srdce“

Konference se uskuteční 15. června 2023 od 9:00 v prostorech Konferenčního centra City, na Pankráci (Na Strži 1702/65, 140 00Praha 4-Nusle).

Cílem konference je seznámit účastníky s moderními technologie v oblasti komunikace a ukázat výhled do budoucnosti, jako je například použití umělé inteligence.

Konference je cílená na moderní prostředí e-commerce komunity a je koncipována jako akce od odborníků pro odborníky. Cenné informace tu najdou (e-mail) marketingoví specialisté, ředitelé a majitelé e-shopů a všichni, kteří chtějí inspiraci v datově orientovaném retenčním marketingu.

Na konferenci vystoupí zástupci velkých e-shopů ZOOT nebo Knihy Dobrovský, specialisté v oboru Jakub Čižmář, či zástupci pokročilých technologií Piotr Miroszewski z Snowflake nebo Robert Wlodarski z MessageBird. O zkušenosti se podělí také například Ondřej Popelka agentury z KINDRED nebo Petr Cikán z agentury SherpasTECH.

Svou účast prosím potvrďte do 6. 6. 2023 na e-mail marketing@targito.com.

Více zde: https://www.sendsummit.cz/