IV. ročník B2B veletrhu FARETE 2015 v Bologni

Vážení členové,

přinášíme vám společně s našimi partnery vyjímečnou možnost navštívit IV. ročník B2B veletrhu FARETE 2015, který se koná 07. – 08. září 2015 v Bologni za těchto jedinečných podmínek. V případě Vašeho zájmu budou organizátorem veletrhu, podnikatelskou asociací Unindustria Bologna, zástupci Vaší společnosti plně hrazeny letenky tam i zpět, ubytování v hotelu, strava, tranfer z/na letiště a přeprava denně z hotelu na výstaviště a zpět. Součástí pozvánky je také vstupenka na EXPO 2015 v Miláně.

Nabídka je určená společnostem z následujících oborů:

  • zpracování kovů a strojírenství – více než 40 % účastnících se společností, které jsou špičkami ve svém oboru (automotive, subdodavatelé mechanických součástek, automatické systémy, výrobní a balící zařízení atd.);
  • elektronika, informační a komunikační technologie;
  • stavebnictví a zařízení interiérů;
  • výrobky z plastu, gumy a chemické látky;
  • vybavení pro výrobní provozy a sektor HORECA.

V následujících odkazech naleznete prezentaci veletrhu, pozvánku a seznam účastnících se italských společností, včetně odkazů na jejich webové stránky. Zde naleznete kompletní seznam vystavujících společností.

Z Vaší strany je nutné pouze co nejpodrobněji vyplnit účastnický formulář, který Vám bude zaslán na základě potvrzení Vašeho zájmu o účast. Prosíme Vás o včasné potvrzení Vaší účasti z důvodu omezeného počtu míst.

V případě jakéhokoliv dotazu se prosím obraťte na partnerskou organizaci, která zajišťuje účast pro české firmy:

Pan Václav Sevald
C.T.S. studio, a.s.
Novákových 380/18
180 00, Praha 8
tel: +420 226 238 111
mob: +420 725 550 955
www.cts.cz