Konference „Evropské fondy 2014-2020: Jednoduše pro lidi“ poradí, jak čerpat evropské dotace

Praha, 12. listopadu 2014 – V Praze se 18. listopadu uskuteční první ze série konferencí na téma „Evropské fondy 2014-2020: Jednoduše pro lidi“, která zúčastněným nabídne klíčové informace pro čerpání fondů Evropské unie v nadcházejícím programovém období 2014-2020. Konference jsou určeny především zástupcům malých a středních podniků a obcí. Účastníci setkání se dozví, jak dosáhnout na dotace z fondů Evropské unie a jaké jsou hlavní změny v pravidlech a prioritách čerpání ve srovnání s minulým obdobím.

Účastníci také získají praktické informace o novele zákona o veřejných zakázkách, který s tematikou evropských fondů úzce souvisí.

Na akcích vystoupí představitelé Ministerstva pro místní rozvoj ČR, zástupci Unie malých a středních podniků ČR, Asociace krajů ČR, Svazu měst a obcí, Hospodářské komory ČR a Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Možnost spolupodílet se na této sérii seminářů jednoznačně vítáme. Zkušenosti z minulého programovacího období jasně ukázaly, jak je důležité zavčas informovat a edukovat potencionální žadatele a příjemce dotací. Nové období se nezadržitelně blíží a řada podnikatelů stále neví o možnostech, které EU fondy nabízí,“ uvádí předseda Unie malých a středních podniků ČR Mgr. David Šeich.

Pražská konference zahájí seriál devíti setkání, která se během listopadu a prosince uskuteční v Ústí nad Labem, Plzni, Českých Budějovicích, Jihlavě, Brně, Olomouci, Ostravě a Hradci Králové.

Podrobné informace k programu a pokyny k registraci na jednotlivé konference naleznete na stránkách www.dotaceeu.cz.

Podrobné informace k první konferenci v Praze

Čas konání:
18. 11. 2014, 9:00 – 17:30

Místo konání:
Autoklub ČR
Opletalova 1337/29,
110 00 Praha

Uzávěrka přihlášek na www.dotaceeu.cz:
17.11.2014 17:00 nebo do vyčerpání kapacity

Kapacita:

150 míst.